English language Русский язык Українська мова
Головна Продукція Обладнання Куточок Споживача Про нас Новини та статті Контакти Карта сайту  
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕРА ТДЛ" м. Запоріжжя: виробник поліпропіленової тканої упаковки: Мішки поліпропіленові ткані, Контейнери м'які разові спеціалізовані з поліпропіленової тканини, Поліпропіленова тканина (рукав / полотно), Поліпропілен, Устаткування для виробництва виробів з полімерів.
Завжди у продажу   Контактні дані ПРАТ "ЕРА ТДЛ" (Україна, м. Зароріжжя, вул. Зейська, 5)
Ткані поліпропіленові мішки
Новини та статті
Контейнери м'які разові
Поліпропіленова тканина (рукав / полотно)
Нитка мішкозашивальна
Поліпропілен

Контейнер м'який разовий спеціалізований з поліпропіленової тканини, ТУ У 25.2-35105748-002:2007 (МКР, біг-бег, лайнер-бег )

Шановні панове,
Дякуємо Вам за виявлену цікавість до нашого сайту, сподіваємося, що цей візит не випадковий, та принесе не лише відповіді на питання що Вас цікавлять, але і дозволить придбати нові, партнерські відносини.
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕРА ТДЛ" плідно працює на ринку упаковки Україні з 2001р. і є одним з найбільших виробників поліпропіленової тканої упаковки повного циклу.
Основними групами широкого асортименту продукції що ми виробляємо є
мішок поліпропіленовий тканий,

а також м'який контейнер разовий (МКР, біг-бег, лайнер-бег ), вироблений з поліпропіленового тканого рукава / полотна. Багаторічний досвід в пакувальної галузі дозволяє нам гарантувати нашим клієнтам не тільки високу якість і швидке задоволення будь-яких вимог замовника, а й професійні консультації та рекомендації з вибору упаковки для продукції, що Ви випускаєте.
Продукція ПРАТ "ЕРА ТДЛ" відповідає вимогам Держстандарту України, Європейської Асоціації виробників м'яких контейнерів (EFIBCA), Типових Рекомендацій ООН, має Гігієнічний висновок СЕС, Сертифікат відповідності упаковки вимогам міжнародних та національних регламентів з перевезення небезпечних вантажів тощо. Крім того у зв'язку з постійним розвитком технологій виробництва тари наша компанія розробляє та реєструє власні технічні умови.

Мішок поліпропіленовий тканий, ТУ У 25.2-35105748-001:2007 та/або ДСТУ 3748-98

Обладнання для виробництва виробів з полімерів вироблене компанією Botheven Machinery Industrial Co., Ltd.

Крім того, виробничий комплекс компанії, є зразком ліній, що поставляються нашим тайванським партнером, виробником, компанією Botheven Machinery Industrial Co., Ltd. Обладнання сертифіковане за системою ISO 9001:2000. Відвідавши наш завод, покупець може реально оцінити можливості обладнання і переконатися у високому рівні його якості. Ми запрошуємо побачити виробництво поліпропіленових мішків і м'яких контейнерів.

Раді висловити щиру подяку нашим друзям і партнерам за тривалу і плідну роботу.
Головна Продукція Обладнання Куточок Споживача Про нас Новини та статті Контакти Карта сайту  
 
 
Яндекс.Метрика МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов